Kūrybinių darbų konkursas “Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos”

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų mokiniai dalyvavo kūrybinių darbų konkurse „Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“. Dėkojame konkurse dalyvavusiems mokiniams už nuoširdų ir kūrybingą darbą bei mokytojoms Nelei Jurgelionienei, Lanedai Jatulevičienei, Violetai Linikienei, Linai Nomeikienei, Džiuljetai Vaičiukynienei už prasmingą darbą rengiant mokinius konkursui.
Džiaugiamės  Augustės Kavaliauskaitės (Ia), Eilingos Stočkelytės (Ii) ir Tijos Zablockytės (8i) laimėjimu (mokytoja Nelė Jurgelionienė). Jų piešiniai kūrybinių darbų konkurse „Olimpinis tiltas tarp Lietuvos ir Japonijos“, kuriame dalyvavo beveik 300 mokinių, buvo atrinkti tarp 30 geriausiųjų. Šie darbai bus eksponuojami Japonijos miesto Hiratsukos Rotušėje.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021 16 balandžio