KŪRYBINIŲ DARBŲ AKCIJA „MES PRIEŠ RŪKYMĄ“

Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinis būrelis lapkričio 16 – 30 dienomis organizavo akciją Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti „Mes prieš rūkymą“. Akcijos tikslas – minėti Tarptautinę nerūkymo dieną įtraukiant moksleivius į kūrybinę veiklą. Piešinių grupėje savo darbus pateikė 5a kl. mokinė Guostė Dzvonkaitė ir 8i kl. mokinė Gintarė Malaukytė, o fotografijos – Viltė Abramavičiūtė IIIi gimn.kl. (dailės ir fotografijos mokytoja Nelė Jurgelionienė). Mokinėms buvo įteiktos KPKC ir Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinio būrelio padėkos už dalyvavimą. Mokinėms už atliktus kūrybinius darbus ir skirtą laiką dėkoja ir gimnazijos socialinės pedagogės Dovilė Kovalenkinienė ir Inga Valentaitė.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 18 gruodžio