KTU „Informiko žinių forumas”

KTU „Informiko žinių forumas”

Vasario 28 d. KTU Santakos slėnyje vyko Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto ir Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos organizuotas renginys 1-8 klasių mokiniams „Informiko žinių forumas”.
Mūsų gimnaziją 1-4 kl. grupėje atstovavo mokytojos Sigitos 1b klasės mokiniai Mantas ir Joris, pristatę savo sukurtą Scratch projektą- žaidimą „Pagauk obuolį”. 5-8 klasių grupėje savo projektą „Anti#virusai” pristatė 7i kl. mokiniai Titas, Arnas bei Edvinas. Renginio dalyviai mokėsi reikšti savo nuomonę, vertinti kitų mokinių projektus ir tiesiog puikiai praleido laiką.
Šis konkursas –  pilotinė Informiko konkurso alternatyva, siekiant skatinti mokinius dalyvauti IT renginiuose, lavinti savo kompiuterinius įgūdžius, plėtoti kūrybiškumą, o kartu burti IT taikančius mokytojus patirties dalinimuisi bei kvalifikacijos kėlimui.
Renginyje savanoriavo ir praktinėse mokytojų dirbtuvėse apie mikrokompiuteriukų praktines galimybes dalijosi ir Ii kl. mokiniai Armanda, Greta bei Deividas.
Pagyrimai visai mūsų gimnazijos šauniai komandai!

Paskutinis atnaujinimas: 2020 1 kovo