Krepšinio 3×3 turnyras

Krepšinio 3×3 turnyras

Paskutiniai krepšinio turnyrai Veršvų gimnazijoje buvo surengti 2018 ir 2019 metais. Populiarėjant naujai krepšinio 3×3 atmainai, buvo nuspręsta organizuoti kito formato renginį. Pradžioje baimintasi dėl turnyro sėkmės ir planuota jį įvykdyti per 1-2 dienas, galiausiai turnyras buvo užbaigtas po 3 dienų (11-16, 11-23 ir 11-26). Sporto renginys vyko Kauno Veršvų gimnazijos sporto salėje. Turnyre turėjo dalyvauti 16 klasių, o realiai dalyvavo mokiniai iš 14 klasių. Kiekvieną jų atstovavo 3-4 mokiniai. Turnyras vyko pagal olimpinę 1 minuso sistemą padalinus klases į atskirus divizionus: 5-7 klasių ir 8-IV klasių. Projekto veiklą organizavo fizinio aktyvumo mokytojas – treneris A. Vilkevičius, o jam talkino fizinio aktyvumo mokytoja V. Babušienė bei 1 savanoris.

Krepšinio 3×3 turnyro 5-7 klasių nugalėtojai:

1-oji vieta – 7a klasė (Matas Rickevičius, Domas Mažeika, Dominykas Šulskus, Arnas Kuizinas)

2-oji vieta – 5c klasė (Danielius Belskas, Lukas Krungelevičius, Mantas Pileckas)

3-oji vieta – 6a klasė (Merkys Vyturys, Tadas Preišogalavičius, Dovydas Kuizinas, Martynas Simanavičius)

Krepšinio 3×3 turnyro 8-IV klasių nugalėtojai:

1-oji vieta – II-i klasė (Titas Pranauskas, Titas Melkūnas, Dovydas Juodiška, Gytis Būtėnas)

2-oji vieta – IV-i klasė (Lukas Gudžiūnas, Arnas Venckūnas, Saugintas Skilinskas)

3-oji vieta – 8a klasė (Nedas Petrauskas, Rimas Kleveckas, Armandas Ugenskas)

Medaliais ir diplomais buvo apdovanoti visi dalyviai.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

SRF-logo_RGB_pagrindinis-01.jpg (4167×2717) (smpf.lt)

Kauno Versvų gimnazijos krepšinio 3×3 turnyro lentelė

Paskutinis atnaujinimas: 2021 6 gruodžio