Konkursas Listen to write

Balandžio- gegužės mėnesiais vyko Kauno miesto 3 klasių mokinių diktanto anglų kalba rašymo konkursas  „Listen to write“. Mokiniai rašė pagrindinio  lygio diktantus. Nugalėtojais tapo tie, kurie parašė be klaidų ir buvo apdovanoti diplomais. Mes sveikiname Mariją Mackevičiūtę, Aivarą Gružauską, Liepą Sakalauskaitę, Paulių Solomatiną, Gabrielę Berškytę, Justą Duobą, Eriką Dovidovičiūtę, Ameliją Veiverytę, Mėtą Venckutę, Austėją Bložytę, Joną Daužicką, Stardą Vyšniauską, Augustę Gasiūnaitę, Naglį Chmieliauską, Mantą Joniką, Gabrielę Laukaitytę, Roką Magelinską, Atėnę Ramanauskaitę ir Evą Tumalevičiūtę. Diktanto rašymą koordinavo mokytojos Gina Vasiliūnienė, Dalia Saulienė ir Ingrida Bachmatavičienė.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 19 gegužės