Konkursas „Ką mes žinome apie Rusiją?“

Š. m. balandžio  26 d. Veršvų gimnazijos komanda dalyvavo Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų  9 – 12 klasių mokinių konkurse “Ką mes žinome apie Rusiją?“. Mūsų mokyklai atstovavo 4 mokiniai:  Gabrielė Macijauskaitė,  Liaškinaitė Monika, Indrė Vyšniauskaitė, Deividas Takulinskas.
Konkurso tikslas: ugdyti mokinių bendravimą bei bendradarbiavimą, skatinti mokinius domėtis kitų šalių kultūriniu savitumu ir tradicijomis, ugdyti mokinių toleranciją kitų šalių kultūrai bei populiarinti rusų kalbos ir geografijos integraciją. Konkursas vyko  3 etapais: reikėjo atsakinėti į klausimus apie  Rusijos geografiją,  įžymius žmones (dailininkus, kompozitorius, mokslininkus ir t.t., jų ryšius su Lietuva), patiekalus, liaudies amatus, Rusijos įžymias vietas.
Konkurse dalvvavo 8 komandos. Mūsų mokyklos mokiniai liko  ketvirti. Džiaugiamės, kad gimnazijoje yra aktyvių, smalsių mokinių, kurie nebijo iššūkių, dalyvauja įvairiuose konkursuose.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 2 gegužės