„Kompiuteriukų ralis“ jau ir pas mus!

„Kompiuteriukų ralis“ jau ir pas mus!

„Kompiuteriukai vaikams“ fondo iniciatyvos „Kompiuteriukų ralis – IT pamokas keičianti kelionė“ dėka mūsų gimnazija tapo viena iš 20-ies mokyklų, kurių mokytojai parsivežė po „Kompiuteriukų klasę“ savo mokiniams.
Su šiais mikrokompiuterių rinkiniais mokiniai galės kurti įvairius judančius objektus, savo projektais dalintis su kitomis mokyklomis ir išbandyti jėgas techninės kūrybos srityje. Bus renkami šauniausi projektai, moksleiviai turės galimybę atgaivinti savo žaislą, o IT mokytojai bus skatinami su kolegomis, kitų dalykų mokytojais, sukurti integruotų žinių pamoką. Pirmasis ralio etapas baigsis kovą, antrasis – birželį.

„Kompiuteriukų ralis“

  • skatins moksleivių kūrybiškumą ir motyvaciją,
  • gerins IT pamokų kokybę Lietuvos mokyklose,
  • skatins moksleivių ir mokytojų tarpusavio bendradarbiavimą bei
  • kurs užtikrintą, laisvės, drąsos, kūrybiškumo kupiną ateitį moksleivių rankomis!
Paskutinis atnaujinimas: 2019 24 sausio