Kauno Veršvų gimnazijos Investuotojų lyga

Kauno Veršvų gimnazijos Investuotojų lyga

Gegužės 31-oji – tai ne tik Pasaulinė šviesiaplaukių diena. Nuo šiol – tai istorinė diena, kai gūdžiais, COVID-19 pandemijos sukaustytais 2021-aisiais finišavo pirmoji Kauno Veršvų gimnazijos Investuotojų lyga. Diena, kai Warrenas Buffettas pagaliau iškvėpė ilgai laikytą nerimo atodūsį. Diena, kai Billas Gatesas buvusios uošvienės dovanota medžiagine nosinaite nusišluostė jaudulio prakaitu apsinešusius akinių stiklus. Diena, kai Volstryto vilkai pagaliau galėjo ramiai užmigti, nebijodami susapnuoti, kaip jų investicijas perima jaunieji Vervų gimnazijos investuotojai.
Po 14 savaičių trukusios kovos pirmąją Investuotojų lygą laimėjo Domantas Timinskis (VIb klasė). Paskatinamaisiais prizais taip pat apdovanoti puikius rezultatus pasiekę Edvinas Jalinskas (IIi), Lukas Gudžiūnas (IIIi), Airidas Kebleris (Ia), Faustas Veverskis (Ia) ir Erikas Sakalauskas (IIIa).

Investuotojų lyga skaičiais:

100 000 – tiek virtualių dolerių gavo kiekvienas dalyvis lygos pirmąją dieną

61 192 – tiek virtualių dolerių uždirbo lygos nugalėtojas

42 056 – tiek virtualių dolerių prarado didžiausią nuostolį patyręs lygos dalyvis

36 373 – tiek virtualių dolerių iš viso prarado lygos dalyviai

98 – tiek dienų truko lyga

86 – tiek procentų lygos dalyvių norėtų dalyvauti lygoje ir kitais metais

69 – tiek procentų lygos dalyvių įveikė atsitiktine tvarka suformuotą investicijų portfelį („Volstryto vilką“)

59 – tiek procentų lygos dalyvių uždirbo pelną

29 – tiek dalyvių prisijungė prie lygos

9 – tiek gif paveikslėlių panaudota reiškiant emocijas vidiniame lygos dalyvių susirašinėjime

8 – tiek skirtingų klasių mokinių sudalyvavo lygoje

1 – tiek dalyvių išdrįso išbandyti savo gebėjimus rašydami lygos savaitės apžvalgas

0 – tiek lygos dalyvių pateko į teisėsaugos akiratį už įtarimus nelegaliomis finansinėmis operacijomis

Paskutinis atnaujinimas: 2021 7 birželio