Kauno Veršvų gimnazijos Erasmus+ komanda dalyvavo DNB/NIKE „WE run Vilnius“ 5 km. bėgime

Kauno Veršvų gimnazijos Erasmus+ komanda dalyvavo  DNB/NIKE „WE run Vilnius“ 5 km. bėgime

Birželio 04 dieną mūsų gimnazijos mokiniai Tautvydas Arlauskas Ib gimn. kl.,  Erikas Laurikietis Ia gimn. kl., Ailandas Barauskas Ia gimn., kl., Mindaugas Budrys Ia gimn. kl., Tautvydas Glinskis Ib gimn. kl., Nedas Lapenka Ib gimn. kl., Ernestas Budrys IIIa ginm. Kl., Gražvydas Diržius 8a kl. atstovavo Kauno Veršvų gimnaziją Erasmus+ komandos sudėtyje  DNB/NIKE „WE run Vilnius“ 5 km. bėgime.
Prieš pat bėgimą dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotoja Gražina Kaklauskienė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorė Guoda Lomanaitė.
„Mūsų komanda atspindi „Erasmus+“ programos dvasią – tarptautiškumą ir masiškumą, vienybę ir solidarumą, kultūrinę įvairovę ir dinamiką – simboliška, kad šioje komandoje petys į petį bėgs įvairių pasaulio šalių piliečiai. Per trisdešimt metų „Erasmus+“ programa suvienijo ir pakeitė milijonų žmonių likimus visame pasaulyje“, – sakė Gražina Kaklauskienė.
„Erasmus+” komandą sudarė 700 dalyvių iš 53 švietimo institucijų. Taip pat komandoje dalyvavo daugiau kaip 60 užsieniečių iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių – nuo Kinijos iki Portugalijos, nuo Ukrainos iki Turkijos.
Pasimankštinę kartu su komandos trenere – olimpiete ir daugkartine Lietuvos čempione, bėgike Vaida Žūsinaite – bėgikai kartu žygiavo į starto vietą Katedros aikštėje ir ištvermingai bėgo 5 km. ilgio distanciją.
Finišavę bėgikai susibūrė S. Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, kur juos pasitiko „Erasmus+“ oro balionas.
Mūsų mokiniai ne tik pasižymėjo ištverme bet ir parodė puikius rezultatus. Ernestas Budrys 5 km distanciją įveikė per 19 minučių 52 sekundes. Visi mūsų mokiniai įveikė distanciją per mažiau nei 30 minučių. Po bėgimo atgauti jėgas padėjo sūkurinės vonios, aerobika vandenyje bei kiti malonumai vandens parke.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 7 birželio