Kauno miesto III klasių mokinių konkursas „Poetry Competition 2017”

Kauno miesto III klasių mokinių konkursas „Poetry Competition 2017”

Lapkričio 7 dieną vyko Kauno m. 3 klasių mokinių eilėraščių konkursas anglų kalba „Poetry competition – 2017“. Šio konkurso tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi literatūra ir poezija, lavinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką bei puoselėti mokinių estetinį skonį ir sceninę kultūrą. Mūsų gimnaziją šiame konkurse atstovavo trečiokės Augustė Gradzickaitė ( ruošė anglų kalbos mokytoja Gina Vasiliūnienė ) ir Fausta Šetkutė ( ruošė anglų kalbos mokytoja Ingrida Bachmatavičienė). Tapti skaitovais ir pasitikrinti savo galimybes panoro 45 mokyklų trečiokai.Mergaitės pademonstravo puikius deklamavimo užsienio kalba gebėjimus ir parvežė padėkas. Dėkojame Augustei ir Faustai ir linkime sėkmės!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 8 lapkričio