Kauno miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English Flash“

Kauno miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English Flash“

Lapkričio 22 d. mūsų mokyklos ketvirtokų komanda dalyvavo šiame konkurse. Komandą sudarė 4c klasės mokiniai Ieva Kuncė, Denis Narbutavičius, Sima Miliūnaitė ir 4d klasės mokinė Guoda Agnietė Zagorskaitė. Konkusui mokinius parengė anglų kalbos mokytojos Ingrida Bachmatavičienė, Gina Vasiliūnienė ir Dalia Saulienė. Konkurse mokiniai turėjo sąlygas bendrauti ir bendradarbiauti, plečiant bendrąsias ir dalykines kompetencijas bei gebėjimus; buvo suteikta galimybė palyginti ir įsivertinti anglų kalbos žinias. Mokytojos turėjo galimybę pasidalinti  pažangių ugdymo metodų patirtimi iš savo kolegų. Konkurso užduotys buvo įdomios, linksmos, žaismingos. Konkursui komanda paruošė namų darbą – filmuką-prisistatymą. Mokytojos pasidžiaugė, kad ketvirtokai puikiai suprato užduotis, kurios buvo pristatytos anglų kalba, gerai jas atliko ir surinko daug taškų. Iki prizinės vietos šiek tiek pritrūko, tačiau gera renginio atmosfera, puiki visų dalyvių nuotaika palaikė gerą ūpą. Dalyvavimas šiame konkurse mokiniams buvo puiki patirtis.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 25 lapkričio