Festivalio „Kaunas photo“ edukacinė programa „Kaunas – miestas prie upių“

Festivalio „Kaunas photo“ edukacinė programa „Kaunas – miestas prie upių“
Gegužės 10 d. mūsų gimnazijoje vyko festivalio „Kaunas photo“ edukacinės programos „Kaunas – miestas prie upių“ užsiėmimas. Mokiniai susitiko su  nacionalinės premijos laureatu, fotografu prof. Romualdu Požerskiu. Programos dalyviai sužinojo daug naujo apie savo miestą, jo vandens telkinius ir vandens fotografavimą. Šių užsiėmimų metu siekiama ne tik suteikti žinių apie fotografijos praktinę pusę, bet ir ugdyti mokinių bendruomeniškumą, kūrybiškumą ir pilietinį sąmoningumą.
Visus besidominčius fotografavimu išmaniaisiais telefonais kviečiame gegužės 11 d. į antrąji festivalio edukacinį užsiėmimą su fotografu Mindaugu Kavaliausku.
Paskutinis atnaujinimas: 2017 12 gegužės