Kastu organizacijos prezentacija

Kastu organizacijos prezentacija

Rugilė Valiukaitė, antro kurso “International Communication and Media Thomas More University of Applied” studentė iš Belgijos, vyresnių klasių gimnazistams vedė nuotolinę prezentaciją apie studijas užsienyje. Rugilė papasakojo, kaip jai sekasi studijuoti ir gyventi Belgijoje, aptarė studijų užsienyje pliusus ir minusus, pristatė ne tik Belgijos universitetus, bet dar ir kitas 9 šalis, kur galima stoti per Kastu organizaciją, atkreipė dėmesį, kokių klaidų nedaryti stojimo proceso metu. Moksleiviai susipažino su pačiomis populiariausiomis studijų kryptimis Europoje, išgirdo nuoširdų pasakojimą apie studijas užsienyje. Dėkojame Rugilei Valiukaitei ir Kastu organizacijos nariams už bendradarbiavimą, sausio 12 dienos nuotolinę pamoką, už informatyvų studijų pristatymą.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2023 24 sausio