Karjeros savaitė

Karjeros savaitė

Balandžio 30- gegužės 4 dienomis  gimnazijoje vyko Karjeros savaitė.
Veršvų gimnazijos pradinių klasių mokiniai šios savaitės metu daug sužinojo apie verslininko profesiją ir piešė jį.
5, 6,8, I, II g. klasių mokiniai buvo pakviesti į paskaitą „Ateitis jau čia“, o III, IV g klasių mokiniai klausėsi paskaitos “Tavo karjeros pradžia mokyklos suole“, kurią skaitė VŠĮ „ Mokinio karjera“ direktorius R. Jakštys.
Gegužės 2d. 7 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime  „ Verslo simuliacijos“. Mokiniai noriai  žaidė verslo žaidimus, susipažino su smulkiojo verslo specialybe. Užsiėmimą vedė Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro darbuotojai.
I, II g klasių mokiniams buvo pasiūlytas seminaras „ Komandinis darbas“, kurį vedė VDU darbuotojai .Šis seminaras nepaliko nei vieno abejingo gimnazisto . Mokiniai  kūrybiškai  atliko užduotis, kurioms atlikti prireikė ne tik gimnazijos patalpų, bet ir kitų erdvių : gatvės, kiemo, darželio.
8 klasių mokiniai buvo pakviesti į  Sėkmės  pamoką, kurioje dalyvavo buvę gimnazijos mokiniai: L. Pauparytė – Mažeikienė.( Kauno miesto savivaldybės socialinės paramos vyr. specialistė) ir A. Cechanavičius ( Kauno Veršvų gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams ). Gerbiami šios pamokos svečiai  prisiminė dienas , praleistas Veršvų mokykloje, papasakojo apie savo  profesijas, kalbėjo apie mėgstamas veiklas, užsiėmimus.
Gegužės 4 d. po pamokų  grupė aktyvių mokinių išvyko į lopšelį- darželį „ Daigelis“. Ten mokiniai turėjo galimybę „ pasimatuoti“ darželio auklėtojos profesiją ,  taip pat dalyvauti Karjeros ir savanorystės projekto veikloje.  Klasės valandėlių metu šią savaitę mokiniai susipažino su 2 profesijomis, susietomis su verslu.
Įvairių dalykų mokytojai vedė  integruotas su karjera pamokas. Mokytojai taip pat dalyvavo paskaitoje,, Karjeros  ugdymo kompetencijų kėlimas“, kurią skaitė R. Jakštys,.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 21 gegužės