Karjeros savaitė „Ateik, dalyvauk, atrask, pažink !“

Karjeros savaitė „Ateik, dalyvauk, atrask, pažink !“

Gegužės 2-8 dienomis gimnazijoje vyko Karjeros savaitė.
Antradienį (05.02) vyresniųjų klasių mokiniai buvo pakviesti į paskaitas, kurias skaitė lektoriai iš universitetų: VDU psichologijos katedros profesorius A.Perminas -,, Kaip įveikti stresą‘‘, VDU ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė R.Bendaravičienė -,,Lyderystės galia “, KSU marketingo ir komunikacijos skyriaus direktorė V.Skaudžiuvienė -,,Neįtikėtinos ateities profesijos. Kaip joms tinkamai pasirengti?“
Trečiadienį  (05.03) mokiniai lankėsi muzikinėje popietėje „ Karjera tai  – pašaukimas ?“ Į šį renginį atvyko muzikinės grupės ,,Chebra “ nariai su vadovu M. Randžiu, taip  pat buvęs mokyklos mokinys, Jono Pauliaus II centro vadovas M. Kuraitis. Svečiai ne tik papasakojo apie savo karjeros kelią,  pašaukimą, bet ir atliko daug muzikinių kūrinių.
Ketvirtadienį (05.04) aktų salėje vyko seminaras tėveliams ir mokytojams,, Patarti Negalima Pasitikėti“, kurį vedė psichologė, karjeros konsultantė S. Novikovienė.
Penktadienį  (05.05) grupelė 9klasės mokinių lankėsi vaikų lopšelyje –   darželyje ,,Daigelis “. Ekskursijos metu direktorės pavaduotoja ugdymui  G. Masiulionienė pristatė auklėtojų profesiją, papasakojo apie savo darbą, karjeros pasirinkimą, parodė lopšelio –  darželio grupes.

Visą savaitę ilgųjų pertraukų metu 5-11klasių mokiniai laukė pradinių klasių mokinukų. Vyresnieji  Karjeros savaitės metu ne tik patys susipažino su Lietuvos tradiciniais amatais ir verslais  (audimu, mezgimu,  kalvyste, verbų rišimu, medienos apdirbimu, muzikos instrumentų gamyba, juvelyrika, siuvimu ir t.t), bet ir pristatė juos savo jaunesniems draugams. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis parengė multimedijos parodą, kurią organizavo mokytoja metodininkė S. Grigaliūnienė.

Karjeros savaitės metu mokiniai daug sužinojo apie Lietuvos tradicinius amatus ir verslus, išgirdo informacijos apie karjeros pasirinkimą, pašaukimą, susipažino su VDU,  KSU dėstytojais, studijų programomis. Renginio organizatoriai mano, kad ir tėveliai bei mokytojai turėjo galimybę išgirsti kažką naujo, įdomaus.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 15 gegužės