Karjeros ir verslumo savaitė 5-12 klasėse

Karjeros ir verslumo savaitė 5-12 klasėse

Verslumo ir karjeros savaitė pralėkė neįtikėtinai greitai, tačiau reikia pripažinti, kad lengva ji nebuvo. Nuo pirmadienio iki trečiadienio visos klasės bandė įveikti 10 verslumo ir karjeros iššūkių, tokių kaip: sukurti 5 memus savaitės tema, surepuoti kūrinį su paskirtais žodžiais, nusifotografuoti su 3 skirtingų profesijų atstovais ir gauti trumpą jų interviu ar sukurti reklamą su pateiktu gimnazijos daiktu ir t.t. Esame sužavėti mokinių kūrybiškumu ir entuziazmu stengiantis įveikti visas užduotis. Visi esate šaunuoliai! Taip pat vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti paskaitų cikle, kurias vedė kviestiniai svečiai.

Dėkojame: Kauno regiono karjeros planavimo skyriaus karjeros specialistėms G. Krasauskienei, M. Kaminskienei ir R. Rimkutei – Barauskienei už paskaitas „Laiko planavimas” bei „Savęs pažinimo svarba kuriant karjerą”, VDU karjeros centro vyr. koordinatorei D. Pugevičienei už paskaitas „Kaip rėžti puikią kalbą” ir ” Ką galiu padaryti šiandien, kad sėkmingai galėčiau pasirinkti rytoj?” MRU Nacionalinio priėmimo grupės vadovui S. Bugailiškiui už paskaitą „5 ateities kūrimo žingsniai”.

PENKTADIENIS – išvykų į įmones ir ugdymo įstaigas dienas. Dėkojame visiems, kurie negailėdami savo laiko priėmė mokinius bei supažindino juos su įvairiomis karjeros galimybėmis. UAB „Pirmas žingsnis”, Šokių studija „Solo Latino”, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Užimtumo tarnyba, ACME Grupė, Jakelio žvakės, Kauno Hidroelektrinė, VDU teatras, Hexa Cinema, Ermitažas, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, Veterinarijos Akademija, Kauno Zoologijos Sodas, Kauno tvirtovės VI fortas, spaustuvė „Taurapolis”, foto studija, UAB „Ridsales”.

Paskutinis atnaujinimas: 2024 29 kovo