Karjeros diena

Sausio 18d. – ,,Karjeros diena“, jos metu visos veiklos vyko netradicinėse aplinkose.

1-4 klasių mokiniai  lankėsi Kauno lėlių teatre. Pradinukai žiūrėjo spektaklį „ Žalias, žalias obuoliukas,,.  Po vaidinimo vyko pokalbis su aktoriais apie jų  profesiją. Vaikai uždavė daug klausimų, domėjosi scenos dekoracijomis, muzika, apšvietimu.

5-9 klasių mokiniai lankė muziejus, susipažino  su jų ekspozicijomis, dalyvavo integruotose edukacinėse pamokose. Užsiėmimai vyko Vytauto Didžiojo Karo muziejuje, Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejuje, Perkūno namuose, Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, Maironio lietuvių literatūros muziejuje, Mykolo Žilinsko dailės galerijoje, istorinėje Lietuvos Respublikos prezidentūroje.

10-12 klasių mokiniai dalyvavo Žalgirio arenoje  vykusioje„ Aukštųjų mokyklų mugėje“.  Po vienu stogu susirinko net 36 šalies aukštosios mokyklos, kurios  pristatė studijų programas, jų specifiką. Mokiniai buvo supažindinti su naujovėmis, priėmimo sąlygomis, siūlomomis studijų programomis, dėstomais dalykais, tarptautinėmis mainų programomis, praktikos ir karjeros galimybėmis baigus studijas. Studentai dalinosi įspūdžiais ir papasakojo apie studentišką visuomeninę veiklą, laisvalaikį, studijas, galimybes išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienio partnerių universitetuose. Mugėje buvo sudarytos visos sąlygos skleisti žinią ir apie vykdomus mokslinius tyrimus, išradimus, todėl šiemet pristatymų buvo itin gausu. Amfiteatre  vyko paskaitos: „ Ateities kompetencijos, reikalingos XXI a. darbo rinkoje“, „Augink savo talentą“, „ Judėjimas ateities pokyčiams – kūrėjų karta!“, „Mokslo salos projekto pristatymas“, kurių klausėsi ir mūsų  mokyklos mokiniai bei mokytojai.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 28 birželio