Karjeros diena Veršvų gimnazijoje

Karjeros diena Veršvų gimnazijoje

Sausio 17 d. Veršvų gimnazijos mokiniai domėjosi savo karjeros galimybėmis, susipažino su įvairiomis profesijomis. 5-8 klasių mokiniai, po pamokų, skubėjo į įmones. Dėkojame UAB „Omniteksas“ ir UAB „Textrix“  už priėmimą bei supažindinimą su įvairiomis profesijomis. Šiose įmonėse mokiniai susipažino su produkto kūrimu, mezgimu ir siuvimu, dažymu, sukirpimu, kokybės patikrinimu ir pakavimu. Taip pat dėkojame VĮ „Vidaus vandens kelių direkcija“, kur mokiniai sužinojo, kad įmonė ne tik vykdo valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelių ženklinimą, vandenų valymo darbus, bet ir reguliuoja upės vagas hidrotechnikos statiniais. Veiklos vykdymui Įmonė turi įrangą (žemsiurbę, žemkasę, motorlaivius, baržas, plaukiojantį kraną ir kt.) bei infrastruktūrą (2 uostus, 5 prieplaukas, laivų technikos priežiūros bazę). Apžvalgos po įmonės teritoriją metu mokiniai apžiūrėjo laivus, jų remonto dirbtuves ir pabendravo su ten dirbančiais darbuotojais.  I-IV gimnazinių klasių mokiniai, keliavo į Aukštųjų mokyklų mugę, kuri vyko Žalgirio arenoje. Gimnazistai klausėsi paskaitų, susipažino su ateities darbdavių lūkesčiais, studijų programomis, aplankė įvairių ugdymo įstaigų stendus, bendravo su studentais bei dėstytojais.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 19 sausio