Karjeros diena

Karjeros diena

Sausio 23 dieną gimnazijoje – Karjeros diena. Į pradinę mokyklą atvyko vaikiškų knygelių rašytojas- iliustratorius Dainius Šukys ir fotografas Marius Čepulis. Edukacinių užsiėmimų metu mokiniai, atlikdami žaismingas užduotis, kūrė pasaką, susipažino su rašytojo, dailininko ir fotografo profesijomis.
Priešmokyklinukai turėjo galimybę susipažinti su buhalterio bei vadovo specialybėmis. Vaikai skaičiavo, žaidė žaidimus, kurie padeda susitelkti ir dirbti komandoje.
1a klasėje Danieliaus mama vedė dziudo pamoką, supažindino vaikus su trenerio specialybe.
Itin aktyvūs buvo 1c klasės tėveliai. Naglio mamytė supažindino vaikus su aprangos inžinieriaus specialybe, Liepos tėtis papasakojo apie IT administratoriaus darbą, Arno mamytė – pardavimų vadovės atliekamu darbu, Ievos – maketuotojos darbo specifika.
Karjeros dieną 3c klasės mokiniai praleido Karo muziejuje. Mokinukai susipažino su ekskursijų vadovo bei muziejininko profesija. Susidomėję apžiūrėjo eksponatus, įsijautė į karininkų vaidmenis bei papildė žinias apie Lietuvos istoriją.
5-8 klasių mokiniai lankėsi įvairiose įmonėse: UAB „Jakelio žvakės“, „Tututis“ „Pirmasis žingsnis“, „Kauno priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba“, „Santakos policijos komisariatas“, dalyvavo įvairiose edukaciniuose užsiėmimuose.
I-IV  klasių mokiniai dalyvavo „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Žalgirio arenoje. Žalgirio arenos amfiteatre vyko aukštųjų ir profesinių mokyklų dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime.
Aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai suteikė vertingų patarimų, kaip surasti savo kelią, taip pat visą reikalingą informaciją apie priėmimo tvarką, stojimų eigą, pasirengimą studijoms.
Dieną mokiniai praleido įdomiai ir turiningai.

Paskutinis atnaujinimas: 2020 19 vasario