Karjeros diena

Karjeros diena

Birželio 6 d. gimnazijoje 5-8 ir I-III klasių mokiniams vyko integruotos karjeros ir dalykų pamokos, kurias vedė mūsų gimnazijos mokytojai, specialistai. Šią dieną mokykloje viešėjo daug svečių iš įvairių mokymo įstaigų: VDU, LSMU, LSU, Kauno kolegijos, Kauno maisto pramonės ir prekybos, Technikos profesinio mokymo, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrų, Kalba.lt, Užimtumo tarnybos. Mokiniai mielai klausėsi paskaitų savęs pažinimo temomis, kurias skaitė Užimtumo tarnybos vyr.specialistė M.Akuckaitė, Kalba.lt vadybininkas R.Lukošaitis. Vyresnių klasių mokiniai įdėmiai klausėsi VDU, LSU,LSU, Kauno Kolegijos studijų pristatymų. Profesinių mokymo centrų atstovai įdomiai ir išradingai vedė praktinius užsiėmimus. LSMU atstovai pakvietė II, III gimnazinių klasių mokinius į seminarą. Buvę gimnazijos mokiniai G.Murauskas, P.Linkevičius dalijosi savo įžvalgomis ir patarimais. II –III klasių mokiniai lankėsi Technikos profesinio mokymo centre, kuriame susipažino su šios mokymo įstaigos erdvėmis, studijų programomis, praktine veikla.
Gimnazistai ne tik klausėsi paskaitų, seminarų, studijų pristatymų, bet ir patys kūrė plakatus „Ateities profesijos“, ruošėsi pristatymui „Populiariausios profesijos“. Mokiniai profesijas pristatė originaliai. „Profesijų mugėje“ buvo organizuotos parodos, rodomos skaidrės, sukurti vaidinimai, duodami interviu. Pristatydami profesijas mokiniai kalbėjo apie karjeros galimybes, mokyklas, kuriose galima įgyti šias profesijas, paminėjo charakterio savybes, reikalingas tos profesijos žmonėms.

Komisijos nariai( J.Mikolaitienė, E.Stasiulionienė, D.Kovalenkinienė) įvertino klasių pasirodymus ir plakatus.
Tarp 5,6 geriausiai pasirodė 6i klasė,  tarp  – 7,8,I g.kl. – 9i klasė.

Įsteigtos nominacijos už:
IT panaudojimą pristatyme – 5a kl.
Informatyviausią pristatymą – 5 v kl.
Profesijų pristatymų įvairovę – 6a kl.
Mono spektaklį – 7a kl.
Aktorinį meistriškumą -7i kl.
Profesijos pristatymo tikslumą – 8a kl.
Originaliausią pristatymą – 8i kl.
Nuoširdų piloto profesijos pristatymą – I a kl.

UK koordinacinės grupės nariai dėkoja svečiams, mokytojams, mokiniams, kurie prisidėjo prie  Karjeros dienos organizavimo ir įgyvendinimo.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 18 birželio