Kalėdinis vakaras bendruomenei

Kai metų virsmas pasiekia gruodį, o tamsa užleidžia savo vietą plintančiai šviesai – ateina paslaptinga Kalėdų naktis, nešdama ramybę, meilę ir viltį. Ir sušildo ji užgautas širdis, paguodžia sužvarbusias sielas ir stiprina tikėjimą – gyvenimu, savo artimu, savimi…
Gruodžio 20 dieną mūsų mokykloje vyko Kalėdinis vakaras bendruomenei. Kiekviena iš  5-11 klasių parengė pasirinktos kalėdinės dainos inscenizacijas. Mokiniai labai stengėsi  ir ilgai repetavo, kad jų pasirodymas pavyktų. Renginį pradėjo muzikos mokytojos Audronės Ribinskienės vadovaujamas choras. Už choreografinę pagalbą esame dėkingi šokių mokytojai Ingai Antanavičienei. Didelis ačiū Nelei Jurgelionienei už įamžintas šventines akimirkas.  Renginio scenarijaus autorė ir vedėja etikos mokytoja Ginta Junelienė.
Dalinkimės šventiniu džiaugsmu, šviesa ir viltimi, kad kiekviena diena būtų kaip Kalėdos, nuostabios Kalėdos.

Šventės akimirkos

Paskutinis atnaujinimas: 2017 30 birželio