Kalėdinis namelis

Džiaugiamės 5d klasės mokiniais: Smilte Remeikaite, Gryte Černiauskaite, Roku Bajoru, 8b klasės mokinėm: Vika Rakauskaite ir Evita Lindžiūte, kurie išdrįso matematines žinias pritaikyti praktikoje.
Kaip tik prieš atostogas penktokai išmoko apskaičiuoti kvadrato, stačiakampio, stačiojo trikampio plotus, o aštuntokai išmoko Pitagoro teoremą siejančią stačiojo trikampio kraštines, bei stačiakampio įstrižainę su stačiakampio kraštinėmis- štai kodėl matematikos mokytoja Virginija Lincevičienė pasiūlė iškepti ,,Kalėdinį namelį ‘‘ ir apskaičiuoti jo sienų plotus, bei savikainą. Praktiškiausias -Rokas, kuris už 5,75 Eur. sugebėjo iškepti net du namelius. Gal kažkuriam iš jų – tai pirmo rimto verslo pradžia? Dėkojame pagrindiniams rėmėjams- šių mokinių tėveliams!

Paskutinis atnaujinimas: 2021 18 sausio