Kalėdinio stebuklo belaukiant

Kalėdinio stebuklo belaukiant

 Kai baltos snaigės tyliai žemėn krinta, papuošia jos Kalėdų eglę sidabru. Kiek daug stebuklų tuo metu nutinka, kiek daug išsipildo tuo metu svajų!

     Kalėdos tai laikas, kai buvome įpratę susitikti tradicinėje Kalėdinėje šventėje bendruomenei. Šiais metais viskas visiems vyksta kitaip. Mokytoja Ginta Junelienė sugalvojo, saugų būdą kaip vieną dieną pagyventi artėjančių švenčių laukimu. Kiekviena tuo metu mokykloje buvusi klasė savo kabinete ruošėsi trumpam renginukui pagal jiems paskirtą Kalėdinę temą. Mokytoja dalyvavo šiuose renginukuose ir įamžino šventinės akimirkas. Klasės kurios tuo metu buvo nuotoliniame mokyme savus video atsiuntė iš namų. Vėliau dauguma užfiksuotų akimirkų sugulė į filmuką „Kalėdinio stebuklo belaukiant“. Dėkojame visiems  dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams. Linkime, kad net šalčiausią žiemos dieną širdyje karaliautų šiluma, snigtų tik laime, o Kalėdinis stebuklas niekada nesibaigtų!

Gražių jums artėjančių švenčių!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2020 22 gruodžio