Kalbos viktorina „Moki žodį – žinai kelią”

Kalbos viktorina „Moki žodį – žinai kelią”

Sako, kad lietuvių kalba labai sunki ir sudėtinga. Norėdamos tai paneigti ir paminėti disleksijos pažinimo ir supratimo mėnesį, lietingą spalio penktadienį logopedė Milita Ir spec.pedagogė Ingrida pakvietė ketvirtokus į kalbos viktoriną „Moki žodį – žinai kelią” ir įrodė, kad gimtąją kalbą galima mokytis kitaip. Viktorinos metu ketvirtokai galvojo naujus žodžius, sprendė įvairius galvosūkius, minė mįsles, spėjo pasakų herojus. Įvairios veiklos ir puikios nuotaikos tikrai netrūko. Vaikai įsitikino, kokia graži, turtinga ir visai nesunki mūsų gimtoji kalba. Ačiū komisijai – Violetai, Žanetai ir Ritai – kad kruopščiai skaičiavo balus, išrinko draugiškiausią, greičiausią, aktyviausią, gudriausią, vieningiausią, linksmiausią komandas ir visus apdalino saldainiais. Ačiū ketvirtokų mokytojoms, kad labai gerai paruošė mokinių komandas. Iki kitų susitikimų…

Paskutinis atnaujinimas: 2023 25 spalio