Kaip pažinti ir atrasti save

Kaip pažinti ir atrasti save

Džiugu, jog į mūsų gimnaziją atvyksta vis daugiau svečių. Sausio 19 d. mokykloje lankėsi Kauno miesto tarybos narys, verslininkas, aktyvių žmonių asociacijos “Aktyvistai” įkūrėjas ir vadovas Karolis Stirbys. Gerbiamas svečias papasakojo apie  savo darbą, pomėgius. Daug kalbėjo apie asociacijos “Aktyvistai ”veiklas, pristatė projektą ”True Basketball.Real games”. Svečias akcentavo savęs pažinimo svarbą, būtiną sąlygą siekant teisingo karjeros kelio pasirinkimo.
Antrasis kalbėjo  buvęs mokyklos mokinys, Lietuvos Muzikos  Akademijos studentas Gytis Murauskas. Gytis nuoširdžiai pasidalijo savo gyvenimiškomis istorijomis, papasakojo apie meilę ir aistrą muzikai, savo įvairias veiklas.
Šiame renginyje dalyvavo 8, I gimnazinės klasės mokiniai, kurie įdėmiai klausėsi motyvuojančių pasakojimų  apie gyvenimo kelio pasirinkimą, apie prasmingas veiklas. Renginio pabaigoje visi mokiniai buvo pakviesti  nusifotografuoti. Jiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

       

Paskutinis atnaujinimas: 2018 2 vasario