Kaip mes pasaulinės pandemijos metu į Rumuniją nukeliavome…

Kaip mes pasaulinės pandemijos metu į Rumuniją nukeliavome…

Kai negalima, bet labai norisi, kai neleidžia nei mama, nei tėtis, nei direktorius… kai net tarpkontinentinės oro linijos labai atsargiai kelia savo lėktuvus iš Vilniaus aerouosto… kai niekaip neįmanoma be neigiamo testo prasmukti pro sienos apsaugos darbuotojus… bet labai labai norisi apkabinti seniai matytus Erasmus+ tarptautinio projekto „School Entrepreneurship. An Adventure Looking at the Future of Europe“ draugus, į pagalbą atskuba GOOGLE MEET airlines. Jokių problemų, jokių testų, tėvų sutikimų – tik viena nedidelė sąlyga – per stiklą. Kompiuterio monitoriaus stiklą apsikabiname, džiaugiamės, verkiame… per stiklą vyksta ir tarptautinės mokymo(si) veiklos. Metus svajojus apie šį susitikimą, stiklo pertvara – tiesiog nereikšminga smulkmena. Juk viskas įmanoma – ir projektinius darbus pristatyti, ir po Rumuniją pakeliauti, ir ne tik tarptautinės įmonės finansinius reikalus sutvarkyti, bet ir vakarais smagiai pasiausti draugų kompanijoje, aišku, per stiklą.

Taip ir vyko mūsų Erasmus+ tarptautinio projekto „School Entrepreneurship. An Adventure Looking at the Future of Europe“ penktosios tarptautinės mokymo(si) veiklos, šįkart, deja, virtualioje erdvėje. Deja, nes kad ir kaip smagu buvo vėl pamatyti pažįstamus veidus, kad ir pavyko puikiai pristatyti mūsų simuliacinės įmonės LCC finansinę ataskaitą, atlyginimus, bei visiems kartu padirbėti ties įmonės Europe in One Bite finansais, buvo truputį liūdna… jokios technologijos nepakeis šilto draugų apsikabinimo susitinkant bei peties, į kurį įsikniaubus galima paslėpti išsiskyrimo ašaras.

GOOGLEMEET airlines į Rumuniją gegužės 10-15 dienomis keliavo Ugnius, Saugintas, Otilija, Naglis, Birutė.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 19 gegužės