Jubiliejiniai Vinco Krėvės – Mickevičiaus metai

2022-ieji – jubiliejiniai Vinco Krėvės-Mickevičiaus metai. Rudenį minėsime 140-ąsias lietuvių literatūros klasiko gimimo metines. Šia proga Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos Vinco Krėvės-Mickevičiaus memorialinis butas-muziejus pakvietė Lietuvos moksleivius sukurti ekslibrisą šios iškilios asmenybės atminimui. Knygos ženklo konkurse „Ex libris. Vincui Krėvei – 140. Kaip žydėjimas liepų…“ sudalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleivės – Rigita Medžiūnaitė (6a), Amanda Zykutė (6a) ir Gustė Janušonytė (6d). Džiaugiamės mergaičių aktyvumu, o Amandą sveikiname tapus viena iš savo amžiaus grupės laureatų!
Konkurso organizatoriai dėkoja dalyviams bei jų mokytojams ir perduoda linkėjimus, užrašytus paties Vinco Krėvės viename iš jo sukurtų apsakymų: „Kad kitus metus šiuo laiku vėl mes visi sveiki ir gyvi būdami leistum iš šio avilio naują spiečių!“

Paskutinis atnaujinimas: 2022 22 birželio