Jautru, prasminga ir tikra

Jautru, prasminga ir tikra

Kauno Veršvų  gimnazijos teatro studijos vadovė Ginta Junelienė  kartu su studijos atstovais: Dominyka Rogolskyte bei Domantu Timinskiu, spalio 11 dieną  stebėjo spektaklį „Shalom, Bellissima!“, vykusį Teatro klube.
Tai spektaklis, sukurtas pagal autentišką Bellos Shirin gyvenimo istoriją.17-metė Bella kartu su Holokaustą išgyvenusiais tėvais emigravo į Izraelį, o 2004-siais vėl sugrįžo į gimtąjį Kauną ir čia jaučiasi  laiminga. Ji yra litvakė , „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorė.
Ši istorija mokiniams tikrai  ilgai išliks atmintyje, nes dramatiška Bellos šeimos gyvenimo istorija paženklinta Holokausto, emigracijos, smurto, savižudybės ženklais. Po spektaklio Dominyka sakė, kad „paliestos sunkios temos ją privertė susimąstyti, o pasirinktas spektaklio formatas ir netikėtos staigmenos labai pradžiugino“.
Džiaugiamės, kad mokyklos Tolerancijos ugdymo centro narė Ginta Junelienė aktyviai prisideda prie centro veiklos ir ieško netradicinių būdų plėsti mokinių akiratį.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019 17 spalio