Išvyka į Kauno viešąją biblioteką

Išvyka į Kauno viešąją biblioteką

Spalio 18 d. Ib g klasės mokiniai su auklėtoja Žaneta Malinauskiene ir Ugdymo karjerai centro vadove Rita Petrauskiene  lankėsi Kauno viešojoje bibliotekoje.  Ekskursijos metu susipažino su pagrindiniais skaitytojų aptarnavimo skyriais, teikiamomis paslaugomis, leidinių paieška, renginiais, bendravimo su biblioteka virtualioje erdvėje (ir ne tik!) galimybėmis. Bibliotekos darbuotoja supažindino su bibliotekos svetaine (www.kaunas.mvb.lt), socialinių tinklų paskyromis (Facebook, Pinterest), elektroniniu bibliotekos katalogu ir naujai gautais leidiniais, elektroninėmis knygomis, galimybe naudotis vieša interneto prieiga ir bevieliu internetu, moderniomis IT technologijomis ir kitomis informacinėmis paslaugomis,  mokiniai nemažai sužinojo apie bibliotekininko ir bibliografo specialybes.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 22 spalio