Išvyka į kamerinį teatrą

Išvyka į kamerinį teatrą

Lapkričio 16 d. II g klasės mokiniai su auklėtoja Ž. Malinauskiene dalyvavo Kauno kameriniame teatre vykusiame interaktyviame socialiniame vyksme „Problema (ne)bėda“. Mokiniai susipažino su pasaulyje žymia Augusto Boalio „Engiamųjų“ teatro metodika, kuri leidžia žiūrovui būti ne tik pasyviu stebėtoju, bet spektaklio kūrėju, lygiavertiškai su aktoriais įsitraukiančiu į vaidybines situacijas, vienaip ar kitaip keičiančias tolimesnę vyksmo eigą. Spektaklio metu buvo analizuojamos opios šiandienos problemos . Profesionalių aktorių simuliuojamos situacijos padėjo žiūrovams suprasti, jog jie patys gali spręsti juos supančias problemas, bei skatino nelikti abejingais gyvenimo žiūrovais. Aktyviausiai dalyvavusieji buvo apdovanoti kvietimais į teatro spektaklį.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 19 lapkričio