Išsilavinimas ir karjera

Išsilavinimas ir karjera

Grupelė aktyviausių  IV gimnazinės klasės mokinių  kartu su  karjeros koordinatore Rita Petrauskiene, informacinio centro darbuotoja Violeta Liutviniene rugsėjo 27dieną lankėsi tarptautinėje aukštojo ir viduriniojo  mokslo  parodoje “  Išsilavinimas ir karjera“. Šio renginio devizas “ Atrask karjeros kelią su Kalba“. Parodoje dalyvavo net 55 atstovai iš įvairių  užsienio aukštųjų ir viduriniojo mokslo  šalių. Kiekviena mokykla turėjo savo stendą, kur vyko studijų prezentacijos, dėstytojai ir studentai atsakinėjo į pateiktus moksleivių klausimus. Įvairiose Parkinn viešbučio erdvėse vyko  seminarai: “ Studijos užsienyje- nuo ko pradėti ?“, “Švietimo iniciatyva Lietuvai- kaip sąmoningai pasirinkti karjerą ?“ ir t.t. Mokiniai turėjo galimybę  atlikti įvairius testus. Mokiniams patiko Kalbos.lt organizuoti seminarai, linksmos prezentacijos.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017 5 lapkričio