Ir aš ten buvau, Kauno Veršvų gimnazijoje vykdomus projektus pristačiau…

Ir aš ten buvau, Kauno Veršvų gimnazijoje vykdomus projektus pristačiau…

Balandžio 07 dieną vyko VI-oji Nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2021“. Mugę organizavo VšĮ „Edukateka“, Klaipėdos Gedminų progimnazija, Švietimo mainų paramos fondas. Renginio tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mugėje buvo pristatomi mokyklos, miesto/regiono, nacionaliniai, tarptautiniai projektai. Šį kartą dėl susiklosčiusios visame pasaulyje situacijos, kaip ir daugelis renginių,  mugė vyko nuotoliniu būdu. Kauno Veršvų gimnaziją projektų mugėje atstovavo ir gimnazijoje vykdomus tarptautinius projektus pristatė IIIag klasės mokiniai Otilija Pakalniškytė ir Ugnius Aleksandravičius (ruošiant pristatymą jiems talkino ir IIIig klasės mokinys Saugintas Skilinskas, tačiau pagal mugės nuostatus pristatyti projektą galėjo ne daugiau kaip du mokiniai ir ši atsakomybė bendru susitarimu teko Otilijai ir Ugniui)  ir mokytojai Naglis Jonuška ir Birutė Dručkutė. Mokiniai dalijosi savo patirtimi ir įspūdžiais patirtais įgyvendinant Erasmus+ KA229 mokyklų mainų partnerysčių projektą „Wander with Wonder“, o mokytojai pristatė Erasmus+ KA229 mokyklų mainų partnerysčių projektą „For Conscious and Inclusive Tourism in Europe“. Džiaugiamės puikiu mokinių pasirodymu ir už pagalbą ruošiantis mugei dėkojame IKT mokytojai Vaidai Juškevičienei. Projektų mugė buvo transliuojama youtube kanalu https://www.youtube.com/watch?v=wKhiSbyOAyE&ab_channel=EDUKATEKA.  Pranešimus galima peržiūrėti emokytojas.lt.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 8 balandžio