Investuotojų lyga (II savaitė)

Rodos, pirmos savaitės euforija praėjo taip greitai, kaip dingsta bandelės iš Gardėsio po trijų pamokų – staigus lygos augimas stabtelėjo ir susitraukė iki 9 procentų. Tiesa, jis vis dar išlieka teigiamas, nors lentelės viršūnėje šiuo metu tikras susigrūdimas. Jei prieš savaitę dar buvo matyti aiškūs du lyderiai, dabar jau visi pretenduoja į šią poziciją. Tokios artimos kovos dar nebuvo per trumpą lygos istoriją – vertingiausią ir mažiausiai vertingą portfelį skiria vos 2278 doleriai.
Panašu, kad antrąją savaitę saugiausiai veikė investicijos į stabilias ir laiko patikrintas bendroves: Tesla, Google, Bank of America ir pan. Jei rinkos ir toliau taip banguos, tikėtina, labiausiai išloš tie, kurie sėkmingai diversifikuos savo portfelį ir nepatingės nuosekliai bei reguliariai jo atnaujinti.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 17 spalio