Interaktyvi edukacija ,,Problema – (ne) bėda”

Interaktyvi edukacija ,,Problema – (ne) bėda”

Lapkričio 28 d.mūsų gimnazijos mokiniai (IIi ir 8i) lankėsi Kauno kameriniame teatre.Ten vyko interaktyvi edukacija ,,Problema – (ne) bėda’’.  Aktoriai pasitelkė interaktyvaus teatro metodus tam, kad moksleiviai aktyviai dalyvaudami veiksme, susipažintų su pasaulyje žymia Augusto Boalio „engiamųjų“ teatro metodika, kuri padėjo vyksmo dalyviams spręsti jiems aktualias problemas, pasitikrinti drąsos, savikritiškumo, galimybes, ambicijų pagrįstumą, savivertę. Edukacijoje naudojamas Augusto Boalio „forumo teatro“ metodas, kurį edukacinio projekto režisierius Vytautas Gasiliūnas išvystė dirbdamas su jaunimu mokyklose ir seminaruose, suteikė šansą moksleiviams suvokti, jog jie gali būti situacijos valdovai bei priimti sprendimus, padėsiančius susitvarkyti su iškilusiomis problemomis. Ši metodika leido  mokiniams būti ne tik pasyviu stebėtoju, bet spektaklio kūrėju, lygiavertiškai su aktoriais įsitraukiančiu į diskusijas, vaidybines situacijas vienaip ar kitaip keičiančias tolimesnę vyksmo eigą.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 30 lapkričio