Integruota pamoka ,,Lietuvos saugomos teritorijos geografiniu, kalbiniu ir meniniu aspektu“

Balandžio 24 dieną geografijos mokytoja Danguolė Jacikienė,  dailės mokytoja Nelė Jurgelionienė, lietuvių kalbos mokytojos Daiva Šmerauskienė ir Regina Lesevičienė  I gimnazinės klasės mokiniams vedė integruotą geografijos, dailės, lietuvių kalbos pamoką ,,Lietuvos saugomos teritorijos geografiniu, kalbiniu ir meniniu aspektu“. Aplankėme Nemuno kilpų, Aukštadvario regioninius parkus bei Trakų istorinį nacionalinį parką. Edukacinę pamoką vedė Nemuno kilpų informacinio centro darbuotoja.  Trumpoje ekskursijoje Birštone  mokiniai  biuvetėje ragavo mineralinio vandens, kopė į   Vytauto kalną. Aukštadvario regioniniame parke apžiūrėjome vieną iš išskirtinių Lietuvos gamtinių objektų – Velnio duobę. Mokiniai mobiliaisiais telefonais fiksavo bundančios gamtos pokyčius, aukšto ir žemo horizonto peizažą, debesis, medžius, siekė perteikti jų struktūrą. Trakuose gimnazistai susipažino su karaimų kultūra. Nors nepavyko išvengti lietučio, reikėjo padirbėti prie geografijos testo, o namuose dar laukė rašinėlis apie pasirinktą gamtinį objektą, tačiau  visų nuotaika buvo puiki. Mus džiugino patirti nauji įspūdžiai, bendravimas su draugais  ir pagausėjęs ,,žinių bagažas“.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 23 birželio