Integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka

Integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka

Šių metų balandžio 11 d. Veršvų gimnazijos IV-ų klasių mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka „Motyvacinio laiško rašymas, socialinių tinklų įtaka darbo paieškoms”. Pamoką vedė Socialinių mokslų kolegijos Kauno filialo vadovė Inga Bilinskienė, lietuvių kalbos mokytojos R.Lesevičienė, Ž.Malinauskienė, D.Šmerauskienė ir karjeros koordinatorė R.Petrauskienė. Abiturientai susipažino su studijų sistema Socialinių mokslų kolegijoje. Sužinojo, kad čia  vykdomos koleginės pirmosios pakopos (profesinio bakalauro) studijos, kurių  metu formuojami gebėjimai, leidžiantys greitai prisitaikyti prie kintančių gamybos bei ūkio sąlygų ir atitinkamai reaguoti į pokyčius, dirbti sparčios technologijų kaitos sąlygomis. Trumpai buvo apžvelgtos studijų programos ir aptarti kiti aktualūs klausimai. Be to mokiniai sužinojo, kokią įtaką daro socialiniai tinklai ieškant darbo. Filialo vadovė aiškino ir mokė kaip teisingai parašyti motyvacinį laišką. Pamoka buvo įdomi ir naudinga.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 16 balandžio