Integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka ” CV ir motyvacinio laiško rašymo mokymai”

Integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka ” CV ir motyvacinio laiško rašymo mokymai”

Vasario 8 dieną  IV kl. mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir ugdymo karjerai pamoka “CV ir motyvacinio laiško rašymo mokymai“. Mokymus vedė Užimtumo tarnybos karjeros konsultantės Joana Martišiūtė ir Monika Akuckaitė. Monika Akuckaitė  paaiškino mokiniams, į ką atkreipti dėmesį,  rašant CV ir motyvacinį laišką, pateikė pavyzdžių, o Joana Martišiūtė pristatė Užimtumo tarnybos priemones, kalbėjo apie projektus. Gimnazistams mokymai neprailgo. Pasibaigus užsiėmimui, jie  vis dar neskubėjo skirstytis, kilo daugybė klausimų, į kuriuos išsamiai atsakė viešnios. Dėkojame Užimtumo tarnybos karjeros konsultantėms, kurios vedė mokymus, skyrė laiko mūsų gimnazijos  mokiniams.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 14 kovo