Integruota anglų kalbos, ugdymo karjerai pamoka „Studijos užsienyje ar namie: kaip priimti gerą sprendimą?“

Integruota anglų kalbos, ugdymo karjerai pamoka „Studijos užsienyje ar namie: kaip priimti gerą sprendimą?“

Spalio 26 d.  vyko paskaita „Studijos užsienyje ar namie: kaip priimti gerą sprendimą?“ Kalba .lt darbuotojai Gvidas Gečas ir Dominykas Živatkauskas  diskutavo kartu su moksleiviais, ką pasirinkti:  studijas užsienyje ar namie. Gvidas Gečas išsamiai papasakojo apie studijas užsienyje, atkreipė dėmesį, kaip priimti sprendimus, renkantis profesiją. Po paskaitos svečiai atsakė į gausius mokinių klausimus. Pasibaigus paskaitai, diskusijos  persikėlė į anglų kalbos pamokas ir klasių valandėles, kurias vedė mokytojos I. Kriaučiūnienė, G.Kerevičiūtė.

Paskutinis atnaujinimas: 2022 4 sausio