Integruota anglų kalbos ir ugdymo karjerai pamoka su Kalba.lt

Integruota  anglų kalbos ir ugdymo karjerai pamoka  su Kalba.lt

Vasario  14 d. IV g klasės mokiniams vyko integruota  anglų kalbos ir  ugdymo karjerai pamoka, kurią  vedė mokytoja G. Juškevičienė ir karjeros koordinatorė R. Petrauskienė.  Vesti pamoką padėjo Kalba.lt atstovas Nerijus Leškys. Jis supažindino mokinius  su karjeros pasirinkimo galimybėmis, pristatė populiariausias profesijas ir argumentavo, kodėl verta ar neverta rinktis jas. Svečias  išsamiai papasakojo apie  studijas užsienyje, taip pat informavo apie tarptautinį IELTS  egzaminą, skirtą anglų kalbos žinioms įvertinti. N.Leškys kalbėjo ir apie savo darbą Kalba.lt organizacijoje. Ši pamoka buvo labai įdomi ir  naudinga.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 21 rugpjūčio