Inovatyvi priemonė – interaktyvios grindys „Funtronic“

Inovatyvi priemonė – interaktyvios grindys „Funtronic“

​Mūsų gimnazija ugdymo procesą nuolat atnaujina pažangiausiomis programomis ir priemonėmis, kurios orientuotos į šiandieninio vaiko poreikius, pažinimo galių plėtotę. Viena iš tokių priemonių, skirtų prisitaikyti prie kintančios aplinkos ir užtikrinti ugdymo kokybę – interaktyvios grindys.
Jų pagalba bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai sugebėjimai, vaikai turės galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus tokius, kaip futbolas arba boulingas, neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių!
Pirmieji šią naujovę mokykloje išbandė priešmokyklinukai. Tegiamos emocijos liejosi per kraštus.

Paskutinis atnaujinimas: 2018 2 kovo