Inovacijų ir verslumo stovykla „Challenge the Challenge“

Inovacijų ir verslumo stovykla „Challenge the Challenge“

Kaip prisidėti prie tvaraus gamtinių išteklių naudojimo? Kaip technologijų pagalba sumažinti pandemijos laikotarpiu padidėjusį žmonių nerimą? Kaip padidinti žmonių skaitmeninį raštingumą? – šiuos ir kitus socialinius iššūkius III gimn. klasių mokiniai penktadienį sprendė pirmojoje Lietuvos Junior Achievement šiemet organizuotoje inovacijų ir verslumo stovykloje „Challenge the Challenge“. Iššūkis privertė rimtai paprakaituoti: mokiniai analizavo pasirinktą problemą, ėjo pramankštinti kojas, generavo galimus problemos sprendimus, pykosi, taikėsi, dar kartą mankštinosi, kūrė idėjos prototipą, valgė picą, dėkojo už picą, pristatė savo idėjas ekspertų komisijai ir paskutinįkart pramankštinę kojas su įtampa veiduose laukė rezultatų paskelbimo. Sveikiname mūsų gimnazistų komandą „Kosmonautai“ (Deividas Gintauskas, Armanda Freitakaitė, Greta Stirbytė ir Goda Stoškutė) patekus tarp trijų didžiausią pažangą stovykloje padariusių komandų. Jiems atiteko organizatorių investicija į būsimos jaunosios bendrovės akcinį kapitalą.

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio