INOVACIJŲ IR VERSLUMO STOVYKLA „CHALLENGE THE CHALLENGE“

INOVACIJŲ IR VERSLUMO STOVYKLA „CHALLENGE THE CHALLENGE“

Sekdami vienuoliktokų pavyzdžiu, šį penktadienį verslumo sezoną atidarė ir Ii bei 8v klasės. Prie jų prisijungus ir antrąjį kvėpavimą bandančiam pagauti jaunosios bendrovės Cotton Bees kolektyvui, prie Lietuvos Junior Achievement organizuojamos Verslumo ir inovacijų stovyklos starto linijos šįkart stojo net 11 Veršvų gimnazijos komandų.
Nuo pat ryto gimnazijoje buvo galima užuosti tvyrantį šviežių socialiai atsakingo verslo idėjų kvapą – mokiniai analizavo penkis organizatorių pateiktus iššūkius, ieškojo jų priežasčių ir pasekmių taip, kad net kompiuterių baterijos neatlaikė, generavo sprendimų idėjas taip, kad lūžo visi gimnazijos wifi tinklai. Na o popiet jau su šviežios picos kvapu (taip taip, ir vėl) kūrė idėjų prototipus ir pristatė juos ekspertų komisijai.

Paskutinis atnaujinimas: 2021 24 rugsėjo