Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Vilniuje) šeštadienį, lapkričio 23 d. vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė. Šioje šventėje geriausiai uždavinius sprendusiems mokiniams buvo įteikti diplomai ir pagyrimo raštai. Pagyrimo raštas įteiktas ir Kauno Veršvų gimnazijos Ii gimnazijos klasės mokiniui Deividui Gintauskui (Kauno mieste jis užėmė 3 vietą savo amžiaus grupėje).
Šis konkursas – unikalus projektas, sugalvotas ir pradėtas įgyvendinti Lietuvoje 2004 m. Iniciatyvos tikslas – atskleisti mokiniams (ir mokytojams) informatikos mokslo grožį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informatinio mąstymo sąvokomis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir kompiuterinę mąstyseną. Šiuo metu į šią iniciatyvą įsitraukę 60 šalių.
Į apdovanojimų šventę Vilniuje buvo pakviesti 1-14 vietas savo amžiaus grupėse užėmę mokiniai. Jie su tėveliais ir mokytojais turėjo galimybę sudalyvauti ir kituose parodos „Mokykla 2019“ renginiuose.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 23 lapkričio