III-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,#VivoAvanscena“

III-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,#VivoAvanscena“

Lapkričio 18-19 dienomis Kauno kultūros centre vyko III-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,#VivoAvanscena“. Festivalio tikslas pristatyti Kauno vaikams bei moksleiviams Lietuvos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo kolektyvų teatrinę patirtį ir perteikti spektaklių forma nagrinėjamas vaikų ir jaunimo aktualijas.
Ii klasės mokiniai, apsilankę Lenkijos teatro „Żółtodziób” ir Estijos Jaunimo centro „Lasnamäe ” teatro studijos spektakliuose „Lobis“ ir „Pasakos telefonu“, turėjo galimybę pritaikyti užsienio kalbų žinias.
Fondo „Przestrzeń” teatro (Lenkija) savos kūrybos spektaklyje vaikai ieško paslėptojo lobio, randa skrynias. Jose paslėptos medžiagos, rūbai… Tai nėra tikrasis lobis, tačiau vaikų vaizduotės dėka šios priemonės tampa jų spektaklio dalimi…
Estijos teatro grupė pristatė spektaklį pagal G. Rodari „Pasakos telefonu“. Spektaklis išryškina šeimos vertybes per skirtingų tipų istorijas, pasakojama apie žmonių santykius, kaip veiksmai gali išprovokuoti kitokius veiksmus ir kaip mes palaikome vieni kitus.

Paskutinis atnaujinimas: 2019 20 lapkričio