Gimnazijos 5d klasės mokinių badmintono turnyras (2021-05-03)

Gimnazijos 5d klasės mokinių badmintono turnyras (2021-05-03)
Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas

Badmintono turnyre dalyvavo 12 mokinių iš 5d klasės. Dėl padidinto saugumo reikalavimų renginys buvo vykdomas atskirai klasei. Dalyviai atvyko skirtingais laikais pagal išankstinę registraciją. Turnyras buvo vykdomas olimpine vieno minuso sistema. Iš viso buvo sužaista 12 dvikovų. Susitikimai buvo vykdomi setais iki 21tšk. (iki 2 laimėtų setų). Mergaičių mažajame finale Gintarė Montautaitė nugalėjo Smiltę Remeikaitę 2:0, o didžiajame finale Grytė Černiauskaitė 2:0 įveikė Pauliną Zakarauskaitę. Berniukų turnyro nugalėtoju tapo Rokas Bajoras rezultatu 2:1 nugalėjęs Joną Remeiką. Mažajame berniukų finale Erikas Babyninas rezultatu 2:1 įveikė Justą Utyrą. Treneriui A. Vilkevičiui turnyro organizavime talkino 5d klasės auklėtoja. Medaliai buvo įteikti prizininkams, o diplomais buvo apdovanoti visi dalyviai.

Artimiausiai planuojamos veiklos:

  • Veršvų bendruomenės tinklinio turnyras (2021-06 mėn.)
  • Veršvų gimnazijos klasių krepšinio turnyras (2021-06 mėn.)
Paskutinis atnaujinimas: 2021 16 liepos