Gimnazijos 5-12 klasių mokinių stalo teniso turnyras

Gimnazijos 5-12 klasių mokinių stalo teniso turnyras
Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas

Stalo teniso turnyre dalyvavo 15 mokinių iš skirtingų klasių. Turnyras buvo vykdomas olimpine vieno minuso sistema. Iš viso buvo sužaista 15 dvikovų. Visi susitikimai iki finalo buvo vykdomi trumpais setais (iki 11 tšk.), o finaluose buvo kovojama iki 2 laimėtų setų. Mažajame finale Tautvydas Arlauskis (IVb) nugalėjo Aironą Veiverį (6v) rezultatu 11:3. Finale dėl nugalėtojo vardo Marius Barščiauskas (IIIa) 21:16 ir 21:14 pranoko varžovą Dovydą Juodišką (8i). Medaliai buvo įteikti prizininkams, o diplomais buvo apdovanoti visi dalyviai. Treneriui A. Vilkevičiui organizuojant turnyrą talkino tie patys mokiniai.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2021 16 liepos