GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDOS RENGINYS

GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDOS RENGINYS

Vasario 13 d. Veršvų gimnazijoje vyko Gerosios patirties sklaidos renginys, kuriame dalyvavo K.Griniaus progimnazijos ir Veršvų gimnazijos Tolerancijos ugdymo centruose projektines veiklas vykdantys mokytojai ir mokiniai. Renginio metu susirinkusius bendruomenės narius pasveikino gimnazijos direktorius Žilvinas Damijonaitis, palinkėjo sėkmingo bei turiningo bendradarbiavimo.
Aktų salėje buvo pristatytos dvi gyvenimiškos istorijos: „Pirmą kartą paragautas šokoladas“ pagal S.Abramovičiaus bei J.Zilbergo knygą „Išgelbėti bulvių maišuose“ ir vaidybinė miniatiūra „Šekelis – Eretz Izrael“ pagal A.Karpinovičiaus knygą „Paskutinis Vilniaus pranašas“.
Antroje renginio dalyje etikos mokytoja Ginta Junelienė pristatė gimnazijos teatro studijos grupę ir paruoštą vaidybinį etiudą apie toleranciją, o TUC koordinatorė Diana Murauskienė papasakojo apie centro veiklos kryptis, vykdytus ir vykdomus projektus, išleistus leidinius, bendradarbiavimo naudą. K.Griniaus progimnazijos pavaduotoja ugdymui bei TUC koordinatorė Edita Rabizaitė ir Veršvų gimnazijos TUC koordinatorė Diana  Murauskienė paskatino mokytojus ir mokinius dalyvauti diskusijoje, pasidalinti savo gerąja patirtimi, numatyti bendras projektines veiklas.
Džiaugiamės šilta ir prasminga bendryste!

   

Paskutinis atnaujinimas: 2020 20 vasario