Gerosios patirties sklaida

Š.m. rugsėjo 13  d.mokykloje vyko tradicinis renginys „Gerosios patirties sklaida“. Pasidalinti savo patirtimi, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasikalbėti apie problemas susirinko klasių auklėtojai, UK koordinacinės grupės narės, administracijos atstovai.
Renginį vedė UK koordinatorė, koordinacinės grupės pirmininkė Rita Petrauskienė.
Mokytojos Sigita Grigaliūnienė ir  Rita Jasadavičienė pristatė 1-4 klasių UK veiklas,  parodė nuotaikingus filmus apie nuveiktus pradinukų darbus.
5-12 klasių UK veiklas pristatė Nijolė Navickienė.  Psichologė  Jūratė Mikolaitienė  papasakojo  apie  10 klasės mokinių testavimą, o informacinio centro vedėja Edita Stasiulionienė- apie renginius, integruotas pamokas. Kiekviena auklėtoja, kiekviena UK koordinacinės grupės narė pasidalino savo patirtimi, papasakojo apie savo nuveiktus darbus, problemas šioje srityje.
Renginio pabaigoje pasisakė direktorius, apibendrino nuveiktus darbus, įteikė padėkos raštus geriausioms.

Paskutinis atnaujinimas: 2017 5 lapkričio