Futbolo turnyras 2022

Birželio 6 d. prasidėjo Kauno Veršvų gimnazijos „Futbolo turnyras 2022“. Labai smagu, nes mintis surengti futbolo turnyrą kilo IIIi klasės mokiniams, kurie sulaukę direktoriaus pavaduotojos ugdymui Laimos Gečiauskienės pritarimo entuziastingai puolė ruoštis turnyrui.
Turnyre dalyvavo 5 mokinių ir 1 mokytojų komandos. Buvo sužaistos 9  atkaklios ir įnirtingos rungtynės.
Finalinėse varžybose susitiko II (10)i klasės ir I(9) jungtinės kl. komandos. Sveikiname laimėtojus –  I (9) jungtinės klasės komandą. Šaunuoliai!
Rezultatyviausias žaidėjas  – Titas Pranauskas, II (10)i klasės mokinys (14 įvarčių).
Nuoširdžai dėkojame IIIi klasės mokiniams, ypač Edvinui Jalinskui, už futbolo turnyro organizavimą!

Paskutinis atnaujinimas: 2022 14 birželio