Europos pinigų viktorinoje laimėta V-ta vieta!

Europos pinigų viktorinoje laimėta V-ta vieta!

Kovo 16 d. Rimantė Škarnulytė,  Martynas Kunevičius,  Evelina Aleknaitė,  Eilinga Stočkelytė,  Dominyka Rogolskytė, Ii klasės mokiniai, Arvydas Balčiūnas,  Airidas Kebleris, Ia klasės mokiniai,  Tija Zablockytė,  Gintarė Malaukytė,  Edvinas Pauliūnas, 8i klasės mokiniai,  Simas Pocinkus, 8b klasės mokinys, Kipras Petrauskas, 8a klasės mokinys ir  Ieva Kuncė, 7v klasės mokinė dalyvavo Europos pinigų viktorinoje.  Šiais metais ši viktorina organizuojama jau ketvirtą kartą, jos tikslas – gerinti 13-15 metų paauglių finansinį raštingumą. Viktorinoje dalyvavo bemaž 1000 mokinių iš visos Lietuvos. Užduotys buvo tiesiogiai transliuojamos internetu, atsakymus dalyviai teikė per „Slido“ klausimų ir atsakymų platformą.
Didžiuojamės ir sveikiname MARTYNĄ KUNEVIČIŲ, Ii klasės mokinį (mokytojas Naglis Jonuška) laimėjusį Europos pinigų viktorinoje V-tą vietą!

Paskutinis atnaujinimas: 2023 4 rugpjūčio